schody drewniane szczecin

O nas

Rdzeniem naszej działalności jest próba sprostania Państwa wymaganiom w kwestii projektowania i produkcji schodów z litego drewna. Z pozoru prosta do zrealizowania konstrukcja budowlana z uwagi na swoją odpowiedzialną rolę w domu, musi być projektowana przez wykwalifikowanych specjalistów. Nie oznacza to jednak, że muszą Państwo rezygnować ze swoich wizji i oczekiwań.

Absolutnie nie! Nie u nas.

Nasza wieloletnia tradycja i zdobyte doświadczenie pomagają nam stanąć na wysokości zadania i podporządkować wszelkie działania życzeniom klienta.

Na rynku polskim, jako firma rodzinna istniejemy przeszło 15 lat. Dar do stolarki łączy nas i motywuje każdego dnia. Efektywność w działaniu i profesjonalizm zawiodły nas na rynek Unii Europejskiej, gdzie nasza marka cieszy się dobrą renomą.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu prawdziwie polski produkt, charakteryzujący się jakością w niczym nieustępującą producentom zagranicznym po konkurencyjnej cenie.

Gwarancją naszego sukcesu jest: doświadczenie, profesjonalna kadra, nowoczesny park maszynowy oraz komputerowa realizacja projektów.

Copyright © BIKcZAD