schody drewniane szczecin

Usługi

Decydując się na nasze wykonawstwo otrzymują Państwo gwarancję dostępności szerokiej gamy usług dodatkowych nie tylko w momencie zakupu, ale również długo po jego dokonaniu.

W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie maszynowe i softwarowe oprogramowanie służące do konstruowania schodów. Profesjonalna kadra stolarzy i montażystów dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu gwarantuje swoją pracą wysoką jakość produktów, docenianą w Polsce jak i na wielu innych europejskich rynkach.

Zapewniamy:

  • projektowanie schodów w programie Compass 800 wraz z wydrukiem szablonów w skali 1:1,
  • wysyłkę projektów na cały kraj,
  • produkcję schodów zgodnie z indywidualnymi wymaganiami,
  • profesjonalny montaż,
  • solidną i rzetelną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Technologie oszczędnościowe pozwalają maksymalnie ograniczyć zajmowaną przez schody powierzchnię, jak również czas i pieniądze klienta. Komputerowa precyzja, wykorzystana w procesie produkcji daje efekty niemożliwe do uzyskania przy stosowaniu metod tradycyjnych. Każdy bieg schodowy jest projektowany przy pomocy specjalistycznego oprogramowania firmy Compass Software. Już na etapie projektu możliwa jest komputerowa wizualizacja rozwiązań komunikacyjnych.

Wysoka jakość naszych schodów w połączeniu z jak najkrótszymi terminami realizacji (do miesiąca czasu) zleceń są od zawsze niezmiernie ważnym celem naszej działalności.

Copyright © BIKcZAD